Hakkımızda

İNPA ULUSLARARASI ORGANİZASYON HİZMETLERİ 2010 yılında gelişen Türkiye ekonomisinin değişim ve dinamizmine katkı sağlamak için kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren Sivil Toplum Kuruluşları başta olmak üzere pek çok kurumsal firmanın satın alma taleplerine uzmanlaşmış kadrosu, geniş tedarikçi ağı, fiyat ve hizmetlerdeki sinerjisi ile yardımcı olmaktadır.

Yardım kuruluşlarının dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirmek istediği projeleri, bilgi ve tecrübe birikimimizin ile her türlü ulaşım, konaklama, prodüksiyon gibi tüm çalışmaları gerçekleştirerek yapılacak yardımları en iyi şekilde ulaştırmaktayız.

Kurumumuz tüm dünya sivil toplum kuruluşlarına altyapı hizmeti sunmaktadır. Hiçbir şekilde kurumlar hariç kişilerle ortak proje yapmadığımız gibi müsvet ve menfi herhangi bir altyapı hizmeti sunmamaktayız.

Kurumumuz; bir yardım kuruluşu değildir. Hiçbir şekilde bağış adı altında bir ücret talep etmemektedir. Kurumumuz; Sivil Toplum kuruluşlarına altyapı ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kurumumuz; herhangi bir dernek veya Vakıflara bağlı olmamakla birlikte Sakarya Ticaret Sanayi Odası üyesidir.

Open chat
Size nasıl yardımcı olabilirim ?